Haberler

Malta Başbakanı: Blockchain teknolojisi daha fazla gelişecek

Malta Başbakanı Joseph Muscat, Blockchain teknolojisi hakkında yaptığı açıklamada bu yeni teknolojinin son derece güvenilir ve önemli olan teknoloji olduğunu ve daha fazla gelişecek olduğunu açıkladı. Ülkelerin, kripto para ve zincir teknolojisi konusu ile yakından ilgilenmesi önerisinde bulunan Başbakan Muscat, insanların zincir teknolojisi ile ilgilenmeleri durumunda daha kazançlı olmalarını düşündüğünü açıkladı.

Konuşmasında, kripto paraların etkin bir şekilde gelecekte tüm ülkeler tarafından kullanılabilecek teknolojilerden olduğunu ve buna eşlik edecek zincir teknolojisinin çok iyi takip edilmesi gerektiğine değinen Muscat, Malta’nın bu konuda diğer ülkelere örnek olacak şekilde kendisini geliştirdiğini ve geliştirmeye devam edecek olduğunu açıkladı.

Malta bir numara olmak istiyor

Malta’nın kripto para ve zincir teknolojisi konusunda bir numaralı ülke olma isteğinin arkasında hem devletler tarafından yatırım almak, hem vatandaşlar tarafından daha fazla yatırım alarak ülke ekonomisini ve bu alanda kendisini daha fazla geliştirmek bulunuyor. Ülkede zincir teknolojilerinin geliştirilmesi konusunda yapılan çalışmalar sürerken, hükümet destekli çalışmaların sayısıda günden güne daha fazla artıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu