Haberler

Mark Dow: Bitcoin Gelecek Vaat Etmiyor

Kripto paraların gelecek vaat etmediği iddia edildi.

IMF’de görev almış olan analist Mark Dow, kripto paraların gelecek vaat etmediğini ve insanların kripto paralara yönelik olarak ilgi duymasının önemsiz olduğunu açıkladı. Bitcoin’in güven vermeyen kripto para olduğunu ve yatırım saklamak için asla tercih edilebilecek bir yatırım saklama aracı olamayacağını ve insanların kripto paraları yatırım saklamak için Bitcoin almaması gerektiği önerisinde ve uyarısında bulundu. İnsanların, kripto para yatırımlarını tercih etmek için belirli bir sebep olmadığını açıklayan Mark Dow, kripto paraların gelecekte yatırım saklamak ve değerini korumak için kullanılabilecek bir araç olacağını iddia edenlerin tamamen sahtekar olduğunu açıkladı.

Mark Dow haklı mı?

Mark Dow’un haklılık payı olup olmayacak olduğu merak konusu. Yatırımcılar, uzun vadeli olarak yatırımların değer kazanıp kazanmayacak olduğunun bilinmeyecek olduğunu ve Down’un kişisel yorumunun doğru olabileceğini ancak bu yorumların doğru olamayabilecek olduğunun da hesaba katılması gerektiğini düşünüyorlar. Bitcoin fiyatının gelecekte yükselip yükselmeyecek olduğu konusu henüz merak edilse de kesinlik kazanamayacak olan nadir konulardan birisi olacağı belirtiliyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box