Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 2021 Yılına Kadar 100 Bin ABD Dolarına Yükseliş Gösterecek

Morgan Creek Capital kurucusu Mark Yusko'dan iddialı tahmin.

Morgan Creek Capital kurucusu Mark Yusko, kripto para Bitcoin hakkında en yeni açıklamalarında kripto para biriminin 2021 yılına kadar 100 bin ABD Dolarına yükseleceği açıklamasını yaptı. Açıklamasında kripto para piyasasında beklentilerin 2021 yılına kadar yüksek olacak olduğu ve insanların kripto para sahibi olmak isteyeceği öngörüsünde bulunan ünlü uzman, 1 yıl içerisinde Bitcoin’de çok iyi bir performans görülecek olduğuna değindi.

Bitcoin’in bir anda yükselişe geçmesi ile birlikte binlerce yatırımcı milyoner olabilir ve eğer ki 100 bin dolar iddiası gerçek olursa 2 yıla kalmaz milyonlarca insanın zengin olacağını bu açıklamalardan çıkarmak mümkün.

Kısa vadede beklentiler düşüşe işaret ediyor olsa bile yatırımcılar 2021 yılına odaklanmış durumda. Zira sadece Yusko değil, birçok ünlü 2021 yılında rekor üzerine rekor beklemekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu