BitcoinHaberler

Max Keiser’ın Bitcoin (BTC) Tahmini Dudak Uçuklattı! “Dolar Çöküyor”

Max Keizer'in Bitcoin yorumlarını aktardık.

Bitcoin yatırımcısı ve maximalisti Max Keiser’in Bitcoin fiyatıyla ilgili son tahmini dudak uçuklattı.

Keiser’in son fiyat tahminlerinin temelini fiat para birimlerinde yaşanacak hiper enflasyon oluşturuyor.

Son videosunda Bitcoin’in %4000 oranında aratabileceğini savunan Keiser, fiat para birimlerinde yaşanacak hiper enflasyon ile birlikte kripto paraların parabolik büyümesini sürdüreceğini düşünüyor.

Keiser, FED’in genişleyici para politikaları ve Biden yönetiminin açıkladığı son teşvik paketinin bu süreci hızlandıracağını ve ABD’de hiper enflasyon sürecinin daha da derinleşeceğini savunuyor.

“Bitcoin’in şu anda yükselmesinin nedeni Amerika’da hiper enflasyon olmasıdır. ABD doları, Bitcoin karşısında enflasyonist bir çöküş yaşıyor. Politikacıların bu konuda daha fazla para basmaktan başka çözüm yolu yok.”

FED’in para basmaya devam edeceğini düşünen Keiser; “bu nedenle Bitcoin tek yönlü daha yüksek bir yolculuğa devam edecek.” dedi.

Elon Musk’ın 1.5 milyar dolarlık Bitcoin hamlesini de FED’e saldırı olarak nitelendiren Keiser şunları aktardı:

“Elon Musk’ın Bitcoin alımı FED’e yaptığı spekülatif bir saldırı, değil mi? SEC ile savaşa girmiş ve onlara yanıldıklarını göstermişti. Şimdi Fed ile savaşa girdi ve “hisselerimi değil senin ucuz paranı alacağım” diyor.”

Keiser’e göre S&P 500 şirketleri de enflasyondan korunmak için Tesla’yı takip edecek ve Bitcoin’e yatırım yapacaklar.

Videonun tamamını burada izleyebilirsiniz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu