coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBasın BülteniMem Paralarının Yükselişi: Dogetti, Bitcoin ve Ethereum'u Geçebilir mi?

Mem Paralarının Yükselişi: Dogetti, Bitcoin ve Ethereum’u Geçebilir mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button
Sorumluluk Reddi: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com bu yazıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Kripto dünyası, varlığını Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinin kuruluşuna borçludur. Bitcoin’in ve bir bütün olarak kripto dünyasının ortaya çıkışı, küresel ekonominin anlatısını ve yatırımların nasıl algılandığını değiştirdi.

Bu devrim niteliğindeki kavram, çokluğa yol açan ve çoklukla birlikte çeşitliliği getiren çok daha fazla kripto paranın ortaya çıkmasının yolunu açtı. Bugün kripto dünyası sadece Bitcoin veya Ethereum ile sınırlı değil; bunun yerine, NFT’ler, DAO’lar, mem paraları vb. gibi daha birçok ilginç yatırım seçeneğine sahiptir.

Yatırımcılar işbirlikçi eğlence ve yatırım konseptini sevdikleri için mem para türü özellikle büyük ilgi görmüştür. Şu anda doğru nedenlerle trend olan belirli bir mem parası Dogetti’dir; köpek tabanlı bir mem parası ve yatırımcılar bu yeni kripto parayı istifliyor. Genel piyasaya bir göz atalım…

Bitcoin – Kripto Kralına Selam Olsun

Bitcoin’in doğuşu, küresel ekonomi tarihinde devrim niteliğinde bir andı. Daha önce de belirtildiği gibi, kripto dünyası varlığını Bitcoin’e borçludur. Başlangıçta kimse dijital para birimi kavramına inanmadı, bu nedenle doğal olarak pek çok kişinin kaşları kalktı ve bu yeni doğan kavram büyük bir tepkiyle karşılaştı.

Bununla birlikte, zorluklar tam olarak bir öğrenciyi bir savaşçıya dönüştüren şeydir ve Bitcoin kısa sürede gerçek değerini göstererek herkesin yanıldığını kanıtladı. Bugün Bitcoin, kripto zincirinin tepesinde oturuyor ve 500 milyar doların üzerinde bir değere sahip! Bitcoin, işlemlerini güvence altına almak için blockchain teknolojisini kullanır ve merkezi olmadığı için, tüm harici kontrol makamlarından bağımsızdır.

Ethereum – Kripto Kraliçesi!

Her kralın bir kraliçeye ihtiyacı olduğu gibi, Bitcoin’in de küresel ekonomide devrim yaşatma yolunda onu destekleyecek bir yol arkadaşına ihtiyacı vardı.

İşte o zaman Ethereum ortaya çıktı – bir refakatçi olarak değil, daha çok tatlı bir rakip gibi. Ethereum hızla 220 milyar dolarlık bir piyasa değeri kazandı ve kısa sürede tüm kripto ekosistemindeki en güçlü ikinci kripto para birimi haline geldi. Tıpkı Bitcoin gibi, Ethereum da merkezi değildir, ancak Bitcoin’den farklı olarak Ethereum yalnızca bir para birimi değildir. Bunun yerine, dapp’ler oluşturmak ve diğer kriptoların gelmesi için yol oluşturmak için oluşturulmuş bir platformdur!

Dogetti – Yaklaşan Mem Coin Heyecanı

Dogetti, bir köpeğe dayanan ilk kripto para olmasa da, kesinlikle kripto evreninde resmi olarak yayınlanmadan önce bile büyük sevgi kazanan ilk kişi. Dogetti, kıyafetlerine baharatlı bir dokunuş katan, Shiba Inu köpek ırkına dayalı bir mem madeni paradır.

Bu masum görünümlü köpek, onu aynı zamanda süper ayırt edici ve sevimli kılan bir mafya kıyafetine bürünmüştür. Bu gangster temalı madeni parayı üretmenin amacı, yatırımcıları korkutmak değil, en iyi köpeğin nihayet geldiğini bilmelerini sağlamaktır! En topluluk merkezli kripto olma ödülü olsaydı, Dogetti kesinlikle kazanırdı.

Dogetti namı diğer Don Eloni, sırf onlara bir aidiyet duygusu vermek ve onlara değer verildiğini hissettirmek için topluluğuna ailesi demeyi sever.

Dogetti, ailesi konusunda son derece temkinlidir ve ara sıra onları tedavi etmekten büyük gurur duyar. Dogetti kısa bir süre önce aile üyeleri için paralarından en iyi şekilde yararlanabilmeleri için %50’lik bir bonus kodu başlattı!

Dogetti’nin cömertliğinin bir sonucu olarak ailesi şimdiden %300 yatırım getirisi elde etmeyi başardı! Bu madeni para hala ön satış aşamasında olduğundan ve halihazırda büyük yatırım getirisi sağladığından, bu madeni paranın resmi olarak piyasaya sürüldüğünde kesinlikle harikalar çıkaracağını söylemek adil olur.

Dogetti ailesi hızla büyüyor, bu da bu koinin harika bir başlangıç yaptığını gösteriyor ve mevcut ön satış ilerlemesine dayanarak, Dogetti’nin Bitcoin ve Ethereum’un kripto dünyasında elde ettiği büyüklüğe ulaşabileceği söylenebilir.

Dogetti (DETI) hakkında daha fazla bilgi için:

Ön satış: https://dogetti.io/how-to-buy
Web sitesi: https://dogetti.io/
Telegram: https://t.me/Dogetti
Twitter: https://twitter.com/_Dogetti

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları