binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinMem Token Çılgınlığı Solana'dan Base Ağına Kaydı, Bu Mem Token Fiyatları Uçtu!

Mem Token Çılgınlığı Solana’dan Base Ağına Kaydı, Bu Mem Token Fiyatları Uçtu!

Mem token çılgınlığı Solana ağından Coinbase'in Base ağına kaymaya başladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Mem tokenler yapısı gereği her ne kadar spekülatif ve volatil varlıklar olsalar da şüphesiz ki boğa piyasalarının en çok konuşulan kripto paraları oluyorlar.

Bu noktada 2021 yılındaki boğa piyasasında Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) çok konuşulurken şimdilerde pek çok yeni mem token var ve yatırımcılar büyük ilgi gösteriyorlar.

Coindesk’in haberine göre, Solana (SOL) tabanlı WIF gibi mem tokenler son zamanların en çok konuşulan ve ilgi gören tokenler olurken, Coinbase’in Base ağındaki mem tokenler de hareketlenmeye başladı.

Bu hareketlilikle birlikte Base ağında toplam kilitli varlık değeri (TVL) bu ayın başından itibaren yaklaşık 450 milyon dolardan 1 milyar dolara yükseldi.

Ayrıca son birkaç aydaki günlük ortalama 500.000 civarında olan işlem aktivitesi üç kat artarak günde 1,5 milyonun üzerine çıktı.

Bu durum mem token çılgınlığının Solana ağından Base ağına kaydığını gösterirken, Base ağı üzerine çıkarılan Toshi (TOSHI), Base God (TYBG), Normie (NORMIE) ve Brett (BRETT) gibi mem tokenler muazzam yükselişler kaydetti.

Coingecko verilerine göre, BRETT piyasaya sürüldüğü 27 Şubat’tan bu yana %8000 artış yaşarken, TYBG ise son bir haftada %170 artış kaydetti.

Mem tokenlerin Base’ ağındaki artan popülaritesinin, yüksek gas ücretleri ve ağ tıkanıklığına yol açtığı belirtildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail