binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinMercedes-Benz Binance'te Listeli Bu Altcoin İle İşbirliği Yapacak! Fiyat Yükselişe Geçti!

Mercedes-Benz Binance’te Listeli Bu Altcoin İle İşbirliği Yapacak! Fiyat Yükselişe Geçti!

Mercedes-Benz'in stratejik ürünü Acentrik, yeni nesil veri pazarına öncülük etmek için altyapı sağlayıcısı Biconomy ile iş birliği yapacak .

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Gelen son bilgilere göre Mercedes-Benz’in stratejik ürünü Acentrik, yeni nesil veri pazarına öncülük etmek için altyapı sağlayıcısı Biconomy ile iş birliği yapacak .

Haber sonrası BICO fiyatı %18’e varan yükseliş yaşadı.

Resmi blog yazısıyla Mercedes-Benz ile ortaklığını duyuran Biconomy şunları söyledi:

“Bugün, Mercedes-Benz’in stratejik ürünü Acentrik ve web3 altyapı sağlayıcısı Biconomy, web3 dünyasındaki kuruluşlara kesintisiz, web2 benzeri deneyimler sunmak için kilometre taşı niteliğinde bir işbirliğini duyurdu.

Bu ortaklık, Acentrik’in uçtan uca beyaz etiketli ve özelleştirilebilir bir veri pazarı sağlayan, tam veri kontrolü ile sınır ötesi alışverişleri güvenli bir şekilde güçlendiren ve devlet kurumları ile özel kuruluşlar arasında daha fazla veri değerinin kilidini açan hizmet teklifini yönlendiriyor.

JP Morgan, Trust Wallet, The Sandbox ve dYdX dahil olmak üzere 400’den fazla web3 ekosistemi ortağından oluşan güvenilir bir ağa sahip olan Biconomy, Acentrik’in Hesap Soyutlama çözümleri sağlayıcısı olarak atandı.

Bu, merkezi olmayan veri işlemleri için kullanıcı deneyimi (UX) standartlarını belirleyerek web3 alanındaki veri alışverişinde devrim yaratacak.”

Mercedes-Benz Singapur Web3 Mükemmeliyet Merkezi Genel Müdürü Srikanth Kaja “Biconomy ile olan işbirliğimiz, Web3’ün Acentrik aracılığıyla kitlesel olarak benimsenmesini sağlamada çok önemli.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail