AltcoinHaberler

Mesajlaşma uygulaması LINE kendi kripto parasını listelemeye başladı

Japonya merkezli olan mesajlaşma devi LINE, kendine ait olan kripto para borsasında LINK (LN) tokenini listelemeye başladı. Yine LINE’nin kurduğu Bitbox adındaki borsada listelenmeye başlayan LINK (LN), Bitcoin, Ethereum ve USD ile alınıp satılabilecek.

Ayrıca bir airdrop duyuran LINE, çıkardığı Blockchain destekli merkezsiz uygulamalara katılan kişilere toplamda 800 milyon LN tokeni dağıtacağını duyurdu.

Şu anda kesin olmasa da bazı iddialara göre LINE mesajlaşma ağını kullanan kullanıcılar çeşitli aktivitelerler ve yarışmalara katılarak LINK token kazanabilecek. Böylelikle LINE, mesajlaşma ağını da dünyada daha geniş kitlelere yaymayı hedefliyor.

Bu gibi büyük şirketlerin kripto para ve Blockchain sektörüne girmesi, diğer dünya devlerini de rekabet ortamı nedeniyle bu sektörlere girmeyi zorluyor. Önümüzdeki dönemde söylentilere göre Whatsapp ve diğer mesajlaşma ağları da buna benzer tokenler ve uygulamalar çıkarabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu