coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaMetaMask, Amerikalı Kullanıcılara PayPal Aracılığıyla ETH Satışına Başlıyor

MetaMask, Amerikalı Kullanıcılara PayPal Aracılığıyla ETH Satışına Başlıyor

Merkeziyetsiz kripto cüzdan platformu, son aylarda kurduğu yeni ortaklık ve geliştirmelerle pazar payını arttırmaya çalışıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tarayıcı tabanlı merkeziyetsiz kripto para cüzdan uygulaması MetaMask, regülasyon karmaşıklığı devam eden Amerika Birleşik Devletleri’ne odaklanıyor.

Geçtiğimiz gün Twitter hesabı üzerinden resmi açıklama yapan kripto platformu ABD’de ikamet eden kullanıcıların ödeme hizmet sağlayıcısı PayPal aracılığıyla Ethereum satın alabileceğini duyurdu.

MetaMask bu duyuruyla birlikte kendini PayPal aracılığıyla kripto para satın alınabilen ilk Web3 cüzdan uygulaması olarak ilan etti. Entegrasyon sayesinde MetaMask üzerinden Ethereum satın almak isteyen ABD vatandaşları, PayPal seçeneğini kullanabilecek.

MetaMask’in Yeni Vizyonu

Geçtiğimiz yıllarda kullanıcılarına yalnızca saklama hizmeti sunan merkeziyetsiz cüzdan uygulaması son aylarda büyük hamleler ile kullanıcılarına yeni seçenekler getirdi. Ana şirket ConsenSys’in kararları ile MetaMask kullanıcıların kolaylıkla kripto para alıp satmasına olanak tanındı.

MetaMask, sektördeki genişleme hamlesiyle birlikte Coinbase, Wyre, MoonPay ve PayPal gibi bir çok girişim ile ortaklık kurdu. Cüzdan uygulamasının ABD’deki kullanıcılar için yaptığı son hamle ise kafalarda soru işareti yaşatıyor.

Ülkede kripto düzenlemesi için karmaşa devam ederken SEC ve CFTC’nin sektör üzerinde uyguladığı baskı bir gün MetaMask’i de etkileyebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail