fbpx
Bitcoin

Michael Novogratz: Bitcoin en az 10.000 doları görecek

Galaxy Digital CEO ve kurucusu Michael Novogratz, bu yılın son gününe kadar Bitcoin fiyatının en az 10.000 doları görmemesinin imkansız olduğunu iddia etti. Kripto paralar hakkında yaptığı her bir yorum ile ayrı önem ve ilgi gören ünlü isim, Bitcoin fiyatlarının bu sene sonuna kadar rekor kırabilecek olduğunu da sözlerine ekledi. Bir süredir fiyatların artmaya başlaması sonrasında bu tür analistlerin yorumlarında olumlu artışlar olmaya başlaması bazı çevrelerce ise tepki çekti. Yatırımcıların büyük kısmı analistlerin fiyatlar düşerken sürekli olarak sessizliğini koruduklarını, fiyatlar yükselişe geçtiklerinde ise açıklama yaparak algı oyunu yarattıklarını ifade etti.

Kesinlik verilemez

Galaxy Digital CEO ve kurucusu Michael Novogratz, yıl sonunda 10.000 doları en düşük tahmini olarak belirtse de birçok ekonomist kripto paralar konusunda asla belirli bir seviye verilemeyecek olduğunu, ani satışlar ile tüm piyasanın felç edilmesinin sadece birkaç saniye alabilecek olduğunu düşünüyor.

Spekülatörlerin büyük pay aldığı ve istedikleri gibi yönettikleri kripto para piyasasında kesinlik belirtebilecek kişilerin ise asla konuşmadıkları ve belirli kimseler olmadıkları zaten etkisini sürekli göstererek koruyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box