Haberler

Michael Novogratz: Büyük yükselişler beklemiyorum

Büyük yatırımcılardan bir tanesi olan ve yaptığı yorumlarla dikkat çeken Michael Novogratz, bugünkü açıklamasında kripto paraların fiyatında rekor bir artış beklemediğini ifade etti.

Kurumsal yatırımcıların gelecek yıl itibari ile piyasaya girebilecek oldukları beklentisinin olduğunu belirten Michael Novogratz, bu konuda yatırımcıların kurumsal yatırımcıları beklemesi gerektiğini ve eğer ki kurumsal yatırımcılar olmaz ise fiyatın fazlası ile yüksek seviyelere çıkmasının mümkün olamayacağını ifade etti.

Kurumsal yatırımcıların gelecek yıl başında piyasada boy göstermesini tahmin ediyorum. Bu süreye kadar bireysel yatırımcıların Bitcoin’de çok büyük artışlar beklememesi gerek. Beklenmesi gereken fiyat artışı değil, kurumsal yatırımcıların piyasaya girecek olduğu tarih olmalı. – Ünlü yorumcu Michael Novogratz

Gelecek yıl başından itibaren piyasada aktif olarak boy gösterecek oldukları tahmin edilen kurumsal yatırımcıların piyasaya olan güveni, daha fazla tazeleyecek olduğu ve daha fazla insanın kripto para yatırımı sahibi olmak konusunda ciddi etkili olabileceğine inanılıyor. Kurumsal yatırımcıların piyasaya dikkatli girmeleri piyasada büyük bir hareketlilik sağlayabilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı