BitcoinHaberler

MicroStrategy 1.05 Milyar Dolar Değerinde Ek Bitcoin (BTC) Alacak!

MicroStrategy marketi "pumplamaya" devam edecek.

Bitcoin’in son rallisinde en çok haberini paylaştığımız kurumsal yatırımcıların başında MicroStrategy geliyor. Şirket CEO’su Micheal Saylor’ın Bitcoin’e yönelik özel ilgisi şirketi sürekli Bitcoin alımlarına yöneltiyor.

Sadece Bitcoin alımlarıyla gündem olmayan Saylor, yakın zamanda yaptığı bir konferansla çok sayıda WallStreet şirketine Bitcoin’i ve ona maruz kalmanın faydalarını anlattı. Kurumsal yatırımcı kanadında lokomotif görevi üstlenen MicroStrategy kişisel Bitcoin yatırımlarına da devam ediyor.

Bugün MicroStrategy tarafından yapılan açıklamada %0 dönüştürülebilir senetlerin satışlarının bittiği duyuruldu.

Açıklamada senetlerin satışında 1.05 milyar dolar gelir elde edildiği ve bu gelirin ek Bitcoin alımında kullanılacağını belirtildi.

“MicroStrategy, bonoların satışından elde edilen net geliri ek bitcoin elde etmek için kullanmayı planlıyor. “

Hali hazırda 71.079 BTC’ye sahip olan MicroStrategy kurumsal şirketlere öncülük etmeye devam edecek gibi görünüyor.

Virgina merkezli şirket 1989 yılında Michael J. Saylor ve Sanju Bansal tarafından kuruldu. Şirketin ana faaliyet konusu firmalar için akıllı yazılımlar üretmek ve mobil uygulamalar geliştirmektir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu