Kripto HaberleriBitcoinMike Novogratz: Bitcoin 18 Ay İçerisinde Rekor Kıracak

Mike Novogratz: Bitcoin 18 Ay İçerisinde Rekor Kıracak

Takip et

Mike Novogratz, kripto para birimi Bitcoin’in 18 ay içerisinde rekor kıracak olduğunu açıkladı. Bir süredir Bitcoin fiyatı hakkında 3.300 dolar ve altında bir seviyeye düşebileceği iddiaları olduğunu ancak bu iddiaların asla doğru olmadığını açıklayan Mike Novogratz, Bitcoin ile ilgili kendisinin beklentisinin düşüş yönünde değil yükseliş yönünde olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının yükselecek olduğu ve değerinin daha fazla artış göstermesi ile 20 bin dolar rekorunu 18 ay içerisinde 2021 yılına kadar tekrarlayacak olduğu açıklandı.

Mike Novogratz, kripto paraların değerinin artacak olduğu ve 20.000 dolar rekorunu kıracak olduğunu açıklayarak daha fazla değer kazanacak olduğunu beklediğini açıkladı. Bitcoin fiyatı ile ilgili beklentilerin yükseldiğini ve insanların kripto para birimlerine olan ilgisinin daha fazla olabileceğini bekleyen kripto para analistleri, yakın zamanda yeni bir yükseliş olmasını bekliyor. Bitcoin fiyatındaki yükseliş beklentisinin ne kadar süre sonra gerçek olacağı hakkında ise yatırımcılar bazı endişelere sahipler.

Kripto para birimleri hakkında olumlu konuşan Mike Novogratz, 20 bin doların en geç 2021 yılına kadar olacağını açıkladı. Bitcoin’in fiyat artışı ile ilgili başka bir açıklama ise yapılmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları