Kripto HaberleriAnalizMike Novogratz Bitcoin'de 30.000$ İçin Tarih Verdi!

Mike Novogratz Bitcoin’de 30.000$ İçin Tarih Verdi!

Mike Novogratz Bitcoin tahmini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

25.000 dolar sınırına yükselerek ayıların ümitlerini kıran Bitcoin’de (BTC) önümüzdeki günlerde fiyat hareketinin nasıl şekilleneceği merak konusu oldu.

Pek çok analist Bitcoin’in fiyatına dair tahminlerini yaparken bir değerlendirme de Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Mike Novogatz‘dan geldi.

Bloomberg‘in haberine göre, kripto para destekçisi Novogratz, dün katıldığı Bank of America Corp. konferansında Bitcoin’in önümüzdeki ayın sonuna kadar 30.000 dolarına çıkma şansının yüksek olduğunu söyledi.

“Fiyat hareketine, yatırımcıların heyecanına ve FOMO’nun oluşmasına baktığımda, bu çeyreğin sonunda Bitcoin’in 30.000 dolar seviyesinde olması beni şaşırtmaz.

Ve sadece altı hafta önce bunun doğru olması için her iki ayakkabımı da verirdim. Sanki yılı 30.000 dolar seviyesinde bitirirsek, en mutlu adam ben olacağım.”

Son günlerde SEC’in kripto sektörü üzerindeki baskısını artırması nedeniyle 21.500 dolar seviyelerine gerileyen Bitcoin dün Ağustos ayından bu yana en yüksek seviyesine yükseldi ve verdiği kayıplarını güçlü bir şekilde geri kazandı.

Bitcoin için iyimser tahminleriyle ön plana çıkan Novogratz, daha önceki açıklamalarının birinde Bitcoin’in 2024 yılında 500.000 dolara çıkmasını beklediğini söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları