Bitcoin

Mike Novogratz: Kurumsal Yatırımcılar Bitcoin Alacak!

Mike Novogratz, kripto paralar hakkında açıklama yaptı.

Mike Novogratz, kripto para sahibi olan kişilerin sakin olmasını ve yatırımcıların kurumsal yatırımcılar hakkında endişe yapmaması gerektiğini açıkladı. Yatırımcıların, kripto para sahibi olmasının bu dönemde sakıncalı olmadığını açıklayan Mike Novogratz, ”kripto para piyasalarında yaşanacak olan yeni gelişmeler olabilir. Kurumsal yatırımcılar bir gün er ya da geç piyasada Bitcoin yatırımı yapacaklar” dedi.

Kripto para sahibi olan kişilerin kurumsal yatırımcıların endişesi nedeniyle bir süredir panik satışlar yapması ve piyasada beklenenden kötü fiyat değişiklikleri olması yatırımcılara endişe verici gelişme olarak gösterilmişti. Bitcoin fiyatının sürekli olarak düşmesi ve piyasa hacminin gerilemesi nedeniyle bir süredir panik satışlarda da artış yaşanmıştı.

Kripto para piyasalarında yaşanan yeni gelişmeler merak uyandırıyor. Yatırımcıların bir bölümü Bitcoin almanın gelecek 3 ay içerisinde kazanç olarak geri dönebileceğini ifade ederken, bir bölümü ise gelecek 5 ay boyunca pek iyi kazanç elde edemeyecek olduklarını düşünüyor. Bitcoin sahibi kurumsal yatırımcıların piyasaya girmesi durumunda piyasada değişiklik olması bekleniyor. Kurumsal yatırımcıların ne kadar fazla yatırıma sahip olursa, bir o kadar fazla piyasada durgun hava değişebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu