AnalizBitcoin

Mike Novogratz’dan İddialı Bitcoin (BTC) Tahmini: Tarih Bile Verdi

Bitcoin'in artışını destekleyenlerin sayısı her geçen gün çoğalıyor.

Sıkı bir Bitcoin destekçisi olan Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, son yaptığı piyasa değerlendirmesinde ONS altının 2.500 ila 3.000 dolara ulaşma potansiyeline değindi. Novogratz’ın altın için böylesine iyimser bir senaryo çizmesinin altında FED’in sürekli para basması ve likidite yatıyor.

Öte yandan Bitcoin’in gelecekte altından çok değerli bir yatırım olacağını belirten ünlü CEO,

Bitcoin artık engellenemez bir hızla ilerliyor ve şu anda altından bile daha iyi bir yatırım aracı.

şeklinde konuştu. Novogratz, lider kripto para biriminin ilk etapta 14.000 doları, 2020’nin sonunda ise 20.000 doları göreceğini ve şu anki değerinden %70’lik bir ralli yaşanacağını belirtti.

G4 De Bitcoin’in Yükselişini Destekliyor

Bitcoin’le ilgili böylesine olumlu yorumlar yapan tek isim kuşkusuz Mike Novogratz değil, Goldman Sachs’ın hedge fon satış bölümünün eski başkanı ve Real Vision’ın CEO’su Raoul Pal de Bitcoin’le ilgili son derece olumlu düşüncelere sahip. Nitekim Pal, tüm dönem boyunca yüksek performans gösteren değerler arasında ne altının ne hisse senedinin ne de emtia ve tahvillerin başı çektiğini dile getirdi. Pal’e göre en güçlü yükselişi gösteren tek değer Bitcoin oldu.

ABD, İngiltere, Japonya ve Avrupa merkez bankalarının oluşturduğu G4’ün bile Bitcoin’e inandığını dile getiren Pal, kendisinin de Bitcoin’e olan inancının her geçen gün daha da arttığını ifade etti. Bitcoin’de sonuna kadar uzun pozisyonda olduğunu ve uzun vadeli başka bir değere yatırım yapmanın değersiz olduğunu dile getirdi.

Farmer Bluntz, “Bitcoin’in Değer Kaybedeceğini İddia Edenlere İnanamıyorum!”

Öte yandan ünlü trader Farmer Bluntz da Bitcoin’in günlük tablosunun mükemmel göründüğünü ve düşüş grafiği paylaşıp BTC’nin 3.000 dolara düşeceğini iddia edenlere inanamadığını söyledi ve

Siz hangi gezegende yaşıyorsunuz?

sözleriyle tepkisini ortaya koydu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu