Haberler

Mike Tyson Bu Altcoinde Yükseliyor! “All in …”

Mike Tyson'ın kripto para ilgisi devam ediyor.

Ünlü isimlerin kripto para ilgisi 2021 yılında çokça konuşuldu. Ünlü boksör Mike Tyson da geçtiğimiz yıl attığı bir tweette “Solana mı yoksa Ethereum mu? şeklinde bir soru sorarak kripto ilgisinin devam ettiğini herkese duyurdu.

İlgili Haber
Mike Tyson Sordu, Ünlüler Akın Etti: Solana mı, Ethereum mu?

Eski ağır siklet boks şampiyonu Tyson’ın dün Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Solana yatırımcısı olduğu anlaşıldı.

Ünlü boksör, “Herşey Solana’da” diyerek, Solana’ya olan güveninin devam ettiğini söyledi.  Tyson paylaşımına, Solana blok zinciri üzerinde bulunan bir Catalina Balinası NFT’si de ekledi.

Tyson ayrıca ERC-2O tokeni olan Dream (DREAM) ile ilgili bilgiler anlatmaya başladı ve Dream tokeninin uzayda devrim yaşatabileceğini, topluluğun zihinsel sağlık sorunlarıyla başa çıkmasına yardımcı olabileceğini iddia etti.

Kripto sektörü ile yakından ilgilenen Mike Tyson, Temmuz ayında “1 Of One” ajansı ile işbirliği yaparak ilk NFT serisini çıkarmıştı.

Eski boks şampiyonu ayrıca 2016 yılında Bitcoin Direct ile ortaklaşa bir Bitcoin cüzdanı da piyasaya sürmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu