EthereumHaberlerSolana

Mike Tyson Sordu, Ünlüler Akın Etti: Solana mı, Ethereum mu?

Boks efsanesi Mike Tyson'un attığı bir twite binlerce yorum geldi.

Şu sıralar birçok ünlü ismin kripto para sektörüne girdiği görülüyor. Özellikle NBA yıldızı Stephen Curry gibi isimler büyük borsalarda ortaklık yaptığını ve kripto para işine girmek istediklerini geçtiğimiz günlerde attıkları tweetler ile belirtmişti.

Ünlülerin kripto para kervanına ünlü boksör Mike Tyson da katıldı. Tyson attığı bir tweette Solana mı yoksa Ethereum mu? şeklinde bir soru sordu.

NFT koleksiyonları ile de ilgilenen hatta Twitter profil resmini bir NFT resmiyle değiştiren Tyson’a birçok ünlü isimden cevap geldi. Cevap verenlere bakıldığı zaman çoğunluğun iki kripto parayı da benimsediği ve “ikisi de” şeklinde cevap verdiği görülüyor. Özellikle son zamanların parlayan yıldızı olan Solana, “Ethereum katili” ünvanı ile her kesimin dikkatini çekmeyi başarıyor.

İkisi arasında seçim yaparken genellikle ortalama cevap verenlerin yanı sıra bu soruya “Bitcoin” cevabını veren binlerce kişi olduğu da görüldü. Bu tweet üzerinden bile kitlelerin kabulüne bakıldığı zaman Bitcoin sektörün altını konumunda yer alırken, Ethereum ve Solana en gözde projelerin başında görünüyor diyebiliriz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu