BitcoinHaberler

Milyarder Mark Cuban’dan Bitcoin (BTC) Düşmanı Peter Schiff’e Yanıt: “Altın Öldü!”

Peter Schiff Bitcoin yatırımcılarına saldırdı cevap Mark Cuban'dan geldi.

Bitcoin düşmanlığıyla bilinen ve kripto para yatırımcılarına sık sık sataşan Peter Schiff, yine Bitcoin yatırımcılarına saldırdı.

Altın yatırımcısı ve hayranı olan Schiff bir paylaşımında şunları aktardı:

“Bitcoin’i erken satın alan, fiyatı yükselten ve bu aldatmacaya dalanları tebrik ediyorum. Wall Street’i bu çılgınlığa kaptırmayı başardınız. İlk öğrendiğimde akıllı yatırımcıların Bitcoin satın alacak kadar aptal olacağını düşünmemiştim. Ben yanılmışım.”

Schiff’in Bitcoin yatırımı yapan Wall Street yöneticilerine aptal demesinin ardından cevap ünlü milyarder Mark Cuban’dan geldi.

“Peter’a yardım edeyim. Altın da kripto kadar aldatmacadır. Gerçekten altına ve mücevherlere ihtiyacımız mı var? Altın sana bir yüzük yapabilir. Bitcoin ve Ethereum ise seni bir bankacı yapabilen, değer değişimine izin veren ve sınırsız iş ve kişisel uygulama yelpazesine genişletilebilen teknolojilerdir.

Bugün kripto ile inşa edildiğini gördüğümüz şey sadece bu konseptin kanıtı. Teknoloji ilerledikçe daha iyi daha ucuz daha hızlı hale geldikçe, yeni uygulamalar ve hatta bugün kripto olarak bildiklerimizin yerini alacak birçok şey olacak. Ama Altın asla değişmeyecek. Bu yüzden bir değer deposu olarak ölecek.

Unutma, Altın kazma ve küreklerden başlayan ve madencilik operasyonlarına kadar uzanan teknoloji üzerine inşa edilmiş bir değer deposuydu. Altın’da en çok ödüllendirilen kişi en verimli şekilde onu bulmayı başaran ve bunun için günün teknolojisini kullanan kişiydi. Aynı kripto da olduğu gibi. Altın öldü Peter. Devam et.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu