Bitcoin

Milyarder Yatırımcı, Büyük Bitcoin (BTC) Pişmanlığını Açıkladı

Piyasanın kurt isimlerinden Jim Rogers, Bitcoin almadığı için pişman.

78 yaşındaki fon yöneticisi milyarder Jim Rogers, Bitcoin konusunda pişmanlık yaşayanlardan birisi. Milyarder yatırımcı, daha önce Bitcoin’e balon gözüyle bakmasından ve yatırım yapmamasından dolayı pişmanlık duyduğunu itiraf etti.

Rogers: Bitcoin Almadığıma Pişmanım

Quantum Fonu ile Soros Fon Yönetiminin kurucu ortağı olan Jim Rogers’ın yönetimi altında 5,2 milyar dolarlık varlık bulunuyor.

Rogers, Bitcoin hakkında yaptığı itiraftan sonra ise borsaların ve tahvil piyasalarının şu an balon dönemi yaşadığını vurguladı. Bu da aslında borsalarda sert bir düşüş ile Bitcoin’de sert bir yükseliş görülebilme ihtimali bulunduğuna işaret ediyor.

Rogers, birçok insanın şu an borsa yatırımı yaptığını ve para kazandığını belirterek, bunun ilk başta “kolay ve eğlenceli” gözüktüğünü vurguladı.

Ancak Rogers’a göre bu aslında alarmın ta kendisi ve yakında çok sert bir düşüş yaşanabilir. Bunun kendisinin ilk balon patlayışı görmesi olmadığını belirten 78 yaşındaki duayen isim, “bu filmi daha önce görmüştüm” ifadesi ile uyarısını sertleştirdi.

Altın ve Gümüş Uçacak

Rogers sadece Bitcoin ve borsa hakkında değil, aynı zamanda altın ve gümüş hakkında da açıklamalarda bulundu. Altın ve gümüş fiyatlarının uçuşa geçeceğini vurgulayan Rogers, bizzat altın yatırımına sahip olduğunu da ifade etti.

Aslında Rogers’ın hem Bitcoin hem de altın için yükseliş beklentisi içerisinde olması oldukça tutarlı gözüküyor.

Dijital altın statüsüne kavuşan Bitcoin hakkında böyle yorumda bulunan tek kişi ise Rogers değil. Rogers buna rağmen devletlerin çok büyük bir büyüme karşısında Bitcoin’i yasaklayabileceğini de düşünmekte.

İlgili Haber
Ünlü Sunucudan Kritik Bitcoin Yorumu: Bu Fiyat Görülebilir
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Serkan

Elinde olan altini pazarlamak icin altin yatırımı yaptigini söylüyor. Peki altin bitiktirmek ne ise yarayacak. Altinin gelecege yatirmdan baska bir ise yaramadigi belli iken ve insanın 20dk sonrasina yasama garantisi yok iken bu tur yalanlarin tek sebebi elindeki altinlari satip nakite gecmek. Altini alan insanlarda beklesin dursun.

Girilmez

78 yasina gelmişsin ne yapacan


Başa dön tuşu