Bitcoin

Ünlü Sunucudan Kritik Bitcoin Yorumu: Bu Fiyat Görülebilir

Kevin O'Leary, Bitcoin fiyatının ulaşabileceği seviyeyi açıkladı.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in değeri kısa süre önce 1 trilyon doların üzerine çıktı. Sirkülasyondaki toplam arzı henüz maksimum arzına ulaşmamış olan BTC fiyatının böyle bir durumda bile 1 trilyon doların üzerine çıkması ise bazılarından eleştiri, bazılarından ise taktir topladı.

O’Leary: Bitcoin 100.000 Doları Görebilir

Shark Tank programının yıldızı Kevin O’Leary ise konu hakkında yaptığı açıklamada aslında bu fiyat seviyesinin daha başlangıç olduğunu vurguladı. Ünlü sunucu ilk başta Bitcoin’i eleştirse de daha sonra u dönüşü yapıp toplam varlığının %3’ü ile BTC aldığını itiraf etmişti.

Ünlü sunucu kısa süre önce gerçekleştirdiği röportajında ise Bitcoin’in birim fiyatı için 100.000 doların bile yeterli olmadığını ifade etti. ABD dolarının artık değer kaybettiğini ve Bitcoin’in kripto para sektörünün ABD doları halini alacağını ifade eden tecrübeli isim, toplam değer olarak ise 20 trilyon doları düşünmekte.

O’Leary, Bitcoin konusunda ortak bir endişeyi ise şu şekilde dile getirdi:

Bitcoin ile ilgili ben de benzer bir sorundan muzdaribim. Çin içerisinde kazılan Bitcoin’lere sahip olmak istemiyorum çünkü oradaki yatırımlarım ile ilgili Çin hükümeti ile başım belaya girdi ve buraya yatırım yapmama kararı aldım.

O’Leary buna ek olarak orada kazılan BTC’lerin nasıl kazıldığının ve “kanlı para” olup olmadığının bilinmediğini ifade etti. Multi milyoner bunun yerine kendisi madencilik yapıp Kanada, İzlanda veya Danimarka gibi yerlerde bunu faaliyete geçirmeyi hedefliyor.

Ünlü ismin hedefinin 20 trilyon dolarlık toplam değer ve 100.000 dolarlık birim fiyat olması ise oldukça etkileyici.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Samet

Bu adam milyarder yatırımcı ne sunucusu copy paste içerik yapacağınıza lütfen Google.com diye bir site var orayı kullanın


Başa dön tuşu