Kripto HaberleriHaberlerMilyarder Yatırımcı Kevin O'Leary, Yaptığı Kripto Para ve Bitcoin Yatırımları Hakkında Konuştu!

Milyarder Yatırımcı Kevin O’Leary, Yaptığı Kripto Para ve Bitcoin Yatırımları Hakkında Konuştu!

Takip et

Milyarder girişimci Kevin O’Leary, yaptığı açıklamasında Bitcoin, kripto para ve Web3 yatırımlarına dair kendi stratejileri hakkında konuştu.

O’Leary hiçbir sektöre portföyünün %20’sinden fazlasını yatırım yapmamak stratejisi uyguladığını ve bu sektördeki hiçbir varlığa da bu %20’nin %5’inden fazlasını kullanmama yolunu seçtiğini söyledi.

“Hiçbir Altcoine Yatırım İçin Ayırdığım Paranın Yüzde 5’inden Fazlasını Yatırmadım”

Milyarder isim bununla birlikte, kripto para sektörüne ayırdığı %20’lik yatırım havuzundan Bitcoin, Solana ve Polygon’un da aralarında bulunan sahip olduğu 32 kripto paranın hiçbirine yatırım havuzunun %5’inden fazla yatırım yapmadığını söyledi.

Buna ek olarak O’Leary, Bitcoin hakkında da açıklamalar yaptı ve aynı mantığın Ethereum, Helium ve Solana gibi diğer tokenler için de geçerli olduğunu belirtti:

“Bitcoin bir coin değildir, bir yazılımdır. Bu yazılımların uzun vadede ekonomik bir değere sahip olacağını düşünüyorsanız buna %5’lik bir ağırlık verebilirsiniz.

Bir yazılım bir şeyi daha ucuz, daha hızlı, daha iyi, daha şeffaf ve daha denetlenebilir hale getiriyor mu? Bu metriklerin her birinin sizin için belirli bir ağırlığı olmalı. Bir şeyde ekonomik değer göremiyorsanız uzun vadede hayatta kalması mümkün değildir.”

Kevin O’Leary Polygon Yatırımı Hakkında Konuştu

Milyarder yatırımcı, Polygon’a (MATIC) yaptığı yatırım hakkında da konuştu. Polygon kısa bir süre önce aralarında O’Leary’nin de bulunduğu yatırımcılardan 450 milyon dolar toplamayı başarmıştı.

O’Leary, Polygon’u desteklemek konusunda kendisinden emin olduğunu çünkü bu protokolün yüksek işlem ücretlerini düşürmeyi amaçladığını söyledi. Ünlü yatırımcıya göre işlem ücretlerinin düşürülmesi güçlü bir ekonomik yarar sağlayacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları