Kripto HaberleriHaberlerMilyarder Yatırımcı Raoul Pal, Yeni Web 3 Projesini Tanıttı!

Milyarder Yatırımcı Raoul Pal, Yeni Web 3 Projesini Tanıttı!

Takip et

Makro yatırımcı Raoul Pal bugün bir LinkedIn gönderisinde Web 3’te yeni bir işletme kurduğunu açıkladı.

Pal, kurduğu ScienceMagic.Studios’un “en büyük topluluklar ve markalarla çalışan bir token girişim varlık stüdyosu” olduğunu söyledi.

Pal’ın Web 3 Projesinin Misyonu Kültürel Toplulukları Tokenleştirmek Olacak

Şirketin misyonunun “NFT’ler, sosyal tokenlar ve Metaverse kullanarak dünyanın en büyük kültürel topluluklarını (müzik, moda, film/kitap/TV franchise’ları ve spor) tokenleştirmek” olduğunu ekledi.

LinkedIn profilinde Pal, Real Vision Group’un kurucu ortağı ve CEO’su, Global Macro Investor’ın yayıncısı ve Exponential Age Asset Management’ın kurucu ortağı olarak yer alıyor.

İlgili Haber
Altcoinler Bitcoin'i Geçebilecek Mi? Raoul Pal Kendi Favorisini Açıkladı!

Pal, yeni girişimdeki yatırımcıların Liberty City Ventures, Coinbase Ventures, DCG, Brevan Howard Digital ve diğer firmaları içerdiğini söyledi. Ayrıca kurucu ortaklarını Delphi Digital’den Kevin Kelly ve Guardian Media Group’un eski CEO’su David Pemsel olarak belirledi.

Pal, girişim ile ilgili paylaştığı gönderisinde şu ifadeleri kullandı:

“Web 3.0 alanında yeni bir işletmenin daha kurucu ortağı olduğumu duyurmaktan büyük heyecan duyuyorum! Şimdi BUIDL zamanı! Bunu uzun zamandır dile getiriyordum!

Web 3 üzerindeki en büyük fırsatlardan biri büyük markaların Web 3’e doğru bir şekilde giriş yapmalarına yardımcı olmaktır ve bunu yaratıcı ama temkinli ve titiz bir şekilde gerçekleştirmektir. Halihazırda bazı önemli kişilerle/markalarla görüşmelerimiz devam ediyor.”

Milyarderin bu son adımının kripto para piyasasında düşüş eğiliminin devam ettiği bir zaman diliminde gerçekleşmesi dikkat çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları