AltcoinBitcoinEthereumHaberlerKripto Para

Altcoinler Bitcoin’i Geçebilecek Mi? Raoul Pal Kendi Favorisini Açıkladı!

Real Vision CEO'su Raoul Pal Bitcoin ve altcoinler hakkında konuştu.

Kripto para birimleri ile ilgili yorumları ile dikkat çeken Real Vision CEO’su Raoul Pal, youtube kanalı Crypto Banker ile yaptığı röportajda Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstereceğine inandığı altcoini paylaştı.

Ünlü ekonomist Pal, daha önce de BTC’den daha çok inandığını söylediği Ethereum’un (ETH) uzun vadede Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inandığını söyledi.

Pal, ayrıca Bitcoin’in toplam ticaret hacmi ve aktif cüzdan sayısı gibi kriterler bakımından ETH’yi geçse de Ethereum’un Bitcoin’i geçebileceğini vurguladı.

“Bitcoin’e baktığınızda BTC’nin haftalık işlem hacmi ve aktif cüzdan sayısı Ethereum’dan daha fazla.

Ancak Ethereum’a baktığımızda da ETH işlem hacmindeki ve aktif cüzdan sayısındaki değişim oranları daha yüksektir. Bu yüzden Ethereum, son birkaç yıldır Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor.”

ETH’nin yükselişte Bitcoin’i geride bırakıp bırakmayacağı sorusuna evet cevabını veren Pal ” Ethereum BTC’den daha iyi performans gösterecek hatta diğer altcoinlerin de lider kripto para BTC’den daha iyi performans göstermesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.

“Geleceğin teknolojide, blok zincir teknolojisinde olduğuna inanıyorsanız, tüm bu dijital varlıkların güvenli liman olarak görülen BTC’den daha iyi performans göstermesi gerekiyor.

Bu, ‘X’in bir sonucu olarak Bitcoin’i sevmiyorum ya da Y için Ethereum’u tercih ediyorum’ ile ilgili bir iddia değil.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu