Kripto HaberleriAltcoinMilyonların Takip Ettiği Analistten "Tek Altcoin" Açıklaması: Rekor Sürecek

Milyonların Takip Ettiği Analistten “Tek Altcoin” Açıklaması: Rekor Sürecek

Takip et

Kripto para sektörünün en ünlü analistlerinden ve YouTube kanallarından olan Coin Bureau ile The Guy, artık 1,55 milyon takipçiye sahip.

Ünlü analistin yaptığı başarılı tahminler ve açıklamalar ise kesinlikle böyle bir takipçi sayısına ulaşılmasında etkili oldu. Coin Bureau’nun analisti Guy, yayınlanan son videosunda yaptığı açıklamasında ise yine tek bir altcoine odaklanarak yatırımcılara benzer çağrıda bulundu.

FTM, Yükselişi Sürdürecek

Analist, yeni videosunda yaptığı açıklamasında Fantom’un (FTM), rekor yükselişine devam edeceğinin altını çizdi. Daha önce yaptığı açıklamanın devamında FTM fiyatının %400 arttığı biliniyor ve aslında FTM fiyatı geçen yıldan bu yana %18.000 yükseldi. Guy, son videosunda ise şunları ifade etti:

“Fantom’un piyasa değeri şu an orta seviyede ve bunun temelleri aslında piyasa değeri ile olarak bunun üzerindeki altcoinlerin çoğundan çok ama çok daha güçlü. Bu da yakında yükseliş görülebileceğine işaret ediyor.”

FTM’in token dağıtım modeli ise biraz değişik. Fantom’un ilk yatırımcılarına, kurucularına ve danışmanlarına dağıtılan FTM’lerin kilit süresi bitmiş durumda ve bu Guy’a göre yakında satış baskısı görülmeyeceği anlamına gelmekte.

GUY, staking ödülleri kapsamında neredeyse her gün 500.000 FTM dağıtıldığını vurguladı ve staking programı biter bitmez aslında fiyat artışının daha da hızlı olacağını vurguladı.

Analist buna rağmen FTM’in toplam arzının yarısından fazlasının stake edildiğini de belirterek aslında bu iki faktörün birbirini eşitlediğini ifade etti. FTM için net hedef vermeyen analist en az %100 bekliyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları