HaberlerXRP

MoneyGram Bu Yılın İlk Çeyrek Raporunu Yayınladı: Ripple’dan 50 Milyon Dolar Yatırım

Söz konusu rapora göre Ripple MoneyGram'a toplamda 50 milyon dolarlık yatırım yapmış.

Ripple’ın en güçlü ortaklarından ülkeler arası para transferi şirketi MoneyGram’a bu yılın ilk çeyreğinde 16.6 milyon dolar değerinde XRP ödediği öğrenildi. Bilindiği gibi Ripple-MoneyGram ortaklığı geçtiğimiz haziran ayında gerçekleşti ve ikili arasındaki anlaşma uyarınca Ripple, MoneyGram’a toplamda 50 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirdi.

MoneyGram’ın yapmış olduğu resmi açıklamada Ripple şirketinin RippleNet çözümünü yaygınlaştırmak için kendilerine ödediği teşvik ödeneği olan XRP’leri alır almaz sattıkları ve herhangi bir XRP’ye sahip olmadıkları belirtildi.

Ripple’ın MoneyGram’a hem döviz piyasalarına likidite geliştirmek ve getirmek hem de ODL platformu tarafından kolaylaştırılmış ve güvenilir bir döviz ticareti faaliyeti sağlayabilmek adına yaptığı teşvik ödemeleri MoneyGram tarafından gelir olarak değil de “kontra gider” ve ODL’de yapılan işlem döviz hacmine dayalı “piyasa geliştirme ücreti” adı altında kategorilendiriliyor. İkili arasındaki anlaşmanın 1 Temmuz 2023’e kadar devam etmesi öngörülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu