coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinMorgan Stanley Bitcoin'den Daha Sert Hareketler Bekliyor! İşte Nedeni!

Morgan Stanley Bitcoin’den Daha Sert Hareketler Bekliyor! İşte Nedeni!

Morgan Stanley Bitcoin rallisindeki faktörleri ele aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’de arka arkaya bankaların kapanması sonrasında kısa süreli bir bankacılık krizi yaşandı.

Bankacılık krizi Bitcoin ve kripto paraların yükselmesini sağlarken ABD’li banka Morgan Stanley araştırma raporunda bankacılık krizinin BTC rallisine yardımcı olduğunu söyledi.

Coindesk’in haberine göre, bankacılık sektörünü desteklemek için artan ABD doları likiditesine ilişkin beklentilerin BTC rallisine yardımcı olduğunu belirten Morgan Stanley Bitcoin rallisinde başka faktörlerin de rol oynadığını söyledi.

Sheena Shah liderliğindeki analistler raporunda şu ifadelere yer verdi:

“Bitcoin ticaret sipariş defteri likiditesi bir yılın en düşük seviyesinde, bu da daha düşük hacimlerin daha büyük fiyat hareketlerine yol açabileceği anlamına geliyor.”

Analistler, bankacılık krizi dışında Binance’teki tüccarların işlem hacmindeki payının %80’e ulaşmasının da BTC rallisinde rol oynadığını belirtti.

En büyük stablecoin Tether’in (USDT) ihracının artmasına rağmen Binance USD (BUSD) ve USD Coin’de (USDC) yaşanan düşüşü telafi etmediğini belirten Morgan Stanley, toplam Tether ihracının yarısından fazlasının ve son ihracının %70’inin halihazırda SEC ile davalık olan TRON (TRX) blok zincirinde olduğunu ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları