coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinMuhtemel Bitcoin Spot ETF Onayı Öncesi 3 Taze Kripto Para Balinası Doğdu:...

Muhtemel Bitcoin Spot ETF Onayı Öncesi 3 Taze Kripto Para Balinası Doğdu: 4 Farklı Altcoin Satın Aldılar

Verilere göre kısa bir süre içerisinde üç farklı kripto para balina cüzdanı oluşturuldu ve çeşitli altcoinler satın alındı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Lookonchain analistleri tarafından paylaşılan bilgiye göre yeni oluşturulan balina cüzdanlar bugün ilgi çekici satın alımlar yaptı.

Bitcoin Spot ETF’lerinin muhtemel onayına bir gün kala olmasıyla zamanlaması bakımından dikkat çekici işlemlerde balinalar verilere göre Shiba Inu (SHIB), Maker (MKR), Render (RNDR) ve Big Time (BIGTIME) biriktirdi.

Lookonchain, 0xF633 kısa adresli balinanın 1.44 trilyon SHIB (13.36 milyon dolar) gibi büyük bir memecoin satın alımı yaptığını, buna ek olarak 3 milyon BIGTIME (1.2 milyon dolar) satın aldığını bildirdi.

Analistlere göre ayrıca 0xAdf5 kısa adresli balina Binance üzerinden kısa bir süre önce 1.07 MKR (1.9 milyon dolar) topladı.

Diğer bir taze balina Lookonchain tarafından 0xAdf5 kısa adresiyle tanımlandı. Verilere göre bu balina Binance üzerinden 650.527 adet RNDR (2.48 milyon dolar) biriktirdi.

İlgili Haber  CBOE Üst Düzey Yöneticisi, Bitcoin Spot ETF Onayı ve Sonrasında BTC'de Yaşanabileceklere Dair Tahminlerini Açıkladı

Balinanın satın alımına rağmen bugün BIGTIME altcoin fiyatı önemli bir düşüş yaşadı ve son 24 saatte %17’den fazla değer kaybetti. Coinbase’de listelenmesine rağmen Binance üzerinde listeli olmayan altcoinin bu yazının yazıldığı anlarda 81 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Son 24 saatte SHIB fiyatı %3.41, MKR fiyatı %2.70 yükseliş gösterdi. RNDR ise %5’ten fazla değer kaybederek kırmızı bölgede yer aldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail