Haberler

Murad Mahmudov: 4.026 Dolar Seviyesi Direnci Kırabilir

Kripto para analisti Murad Mahmudov 4.026 dolar seviyesinin direnç olduğunu iddia etti.

Kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalar ile tanınan ve sosyal medyada yaptığı açıklamalar sık ilgi gören Murad Mahmudov, Bitcoin fiyatının 4.026 dolar seviyesinin direnç seviyesi olabileceğini ve bu seviyeyi bir süre geçmiş olarak kalması durumunda ve direnci kırması durumunda yatırımcıların piyasada ilgilerinin daha fazla artacak olduğunu, insanların kripto para birimlerine yönelik olarak oluşacak olumlu piyasa beklentisi sayesinde Bitcoin fiyatının 4.800 doları görebileceğini açıkladı. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin neler olacak olduğu ve fiyatın neden yükselmediği konusunda ise piyasada beklentilerin dip fiyat beklentisi yönünde olduğunu açıklayan Murad Mahmudov, ”fiyat 4.800 dolara çıkabilir ve daha sonra tekrar düşebilir” dedi.

Yatırımcı korkuyor

Yatırımcıların piyasada direnç seviyelerinden dolayı korkularının olduğu ve bu korku dolayısı ile yeni yatırım yapmaktan uzak kaldıklarını açıklayan Murad Mahmudov, kripto para piyasalarında Bitcoin fiyatının direnç seviyelerini kırması durumunda yatırımcılardan daha fazla ilgi görebilecek olduğu açıklamasında bulundu. Murad Mahmudov tarafından yapılan açıklamalar kısa sürede binlerce kripto para madencisi tarafından okundu. Bitcoin direnç seviyesi olarak 4.026 doları kıracak mı, kıramayacak mı, sorusu ise yeni beklenti yarattı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu