blank
AltcoinHaberlerKripto Para

NANO ile bir restoranda anlık olarak hesap ödemesi yapıldı

Kripto paraların yaygınlaşmasını ve herkes tarafından kullanabilirliğini sağlayacak olan en önemli konu hiç şüphesiz günlük hayatta ödemelerin kripto para ile yapılabilmesi. İnternet üzerinden birçok site Bitcoin veya diğer kripto paralar ile ödeme kabul etse de bunu reel ortamda görmek pek mümkün değil.

Bitcoin ağında yaşanan yoğunluk nedeniyle ödemeler anında yapılamıyor olsa bile bunu diğer coinler ile yapabilmek münkün. Kripto para camiyasının merakla beklediği anında ödeme durumu bugün Nano ile yapıldı. Kendine sosyal medyada fazlaca yer bulan konu, videolu bir şekilde Twitter üzerinden paylaşıldı.

Video’da bir restoranda saniyeler içerisinde ödemenin sorunsuz bir şekilde gerçekleştiği görülüyor. Ayrıca mevcut olarak dünyada kullanılan Visa sisteminin her işlem için %1.51 komisyon aldığı ve 0.10 dolar işlem ücreti aldığı düşünüldüğünde, kripto paralar ile ödeme seçeneği iş yeri sahiplerine ay sonunda binlerce dolar kar ettirebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 Yorum

  1. Coin madenciliği git gide düştüğü doğrumu acaba? çünkü ekran kartı satışları madenciler için ciddi olarak azalmış diye duydum. Bu konuda bilgi verir misiniz?

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu