Kripto HaberleriHaberlerEthereum ve Bitcoin madencileri iflas etmeye yakın!

Ethereum ve Bitcoin madencileri iflas etmeye yakın!

Takip et

Ethereum madencileri ile ilgili olarak yapılan son araştırma kripto para madenciliği alanında ciddi problemlerin boy göstermeye başladığını doğruladı. Yatırımcıların büyük bir kısmını bir süre önce ”çok kazançlı ve karlı” ifadeleri ile etkisi altına alan madencilik işinin bugün geldiğimiz noktada ise karlı değil tam tersine çok büyük oranda zararlı olduğunu gösterdi. Ethereum madenciliğinin neredeyse durma noktasına geldiğini gösteren açıklamalar ve madencilerin yüksek enerji maliyetleri ve üretimsel problemlerin tavan zirveye varması sonrasında kazanç gelmemesi ve borçların ödenmemesi sonucunda iflasların başladığı ve arttığı medyaya yansıdı.

Yatırımcılar zorlu bir karar vermek zorundalar

Büyük madencilik yatırımı olan şirketler için olmasa dahi küçük ve orta çaplı kripto para madenciliği yatırımı olan kişilerin en kısa sürede karar vermesi ve bu kararları kısa süre içerisinde uygulaması gerekiyor. İflasların son derece fazla olması madencilik sektöründe kripto paralar ile ilgili de olumsuz düşüncelere sebep oluyor.

  • Madencilik yapan kişi sayısı Türkiye’de çok az olsa bile dünyada binlerce insan madencilik yapmayı sürdürüyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları