HaberlerKripto Para

NBA Efsanesi Shaq’tan Kripto Para Yorumu!

Shaquille O'Neal, kripto paraların "gerçek olamayacak kadar iyi" gözüktüğünü belirtti.

NBA’in efsanevi isimlerinden birisi olarak tarihe geçen Shaquille O’Neal, kripto para sektörü hakkında yorumda bulunan en güncel isim oldu. NBA’in ünlü ismi, Stephen Curry gibi son dönemin popüler isimlerinin aksine kripto para sektörü hakkında olumsuz bir açıklama yaptı.

O’Neal, Kripto Paralardan Uzak!

O’Neal, aslında büyük harcamalar yapması ile biliniyor ve kendisinin kartının Walmart mağazasında 2008 yılında 70.000 dolarlık bir harcamasının reddedildiği biliniyor. Kart harcaması olası bir dolandırıcılık şüphesi ile engellendi ve o tarihlerde bu paranın tek bir işlem için aslında kesinlikle çok fazla olduğu söylenebilir. NBA efsanesi böyle bir üne rağmen ise kripto paralar hakkında şunları belirtti:

Bana her zaman şöyle şirketler gelip “hey sana sadece bir tweet atman için 900.000 dolarlık kripto para vereceğiz diyorlar ve ben de onlara hep eğer bana 1 milyon dolarlık kripto para verecekseniz neden bana ihtiyacınız var diyorum.”

Birkaç arkadaşım bu projelere yakalandı ancak ben bunun tam olarak ne olduğunu anlayana kadar bundan uzak duracağım. Arkadaşlarımın yakalandığı bazı projeler sonradan dolandırıcılık çıktı.”

Aslında Tron CEO’su Justin Sun’ın buna benzer teklifleri ünlü birçok kişiye gönderdiği haberleri bu yılın başlarında ortaya çıkmıştı ancak Sun ortaya çıkan e-posta görüşmelerini bile reddetti. Ünlü isimlerin kripto para sektöründe tanınırlığını kullanmak için böyle reklam teklifleri aldığı bilinen bir şey ancak yine de O’Neal şimdilik bunlardan uzak kalmak istiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu