BitcoinHaberlerKripto Para

New York Başsavcılığı Bitcoin (BTC) ve Kripto Para Şirketlerini Uyardı! “Sizi Kapatırız”

New York Başsavcılığı yine gündemde.

Kripto para severlerin adını sık sık duyduğu New York Başsavcılığı kripto para şirketlerine yönelik sert bir uyarı yayınladı.

Başsavcı Letitia James eyalette faaliyet gösteren kripto para şirketlerine “ya kurallara göre oynarsınız ya da sizi kapatırız.” dedi.

Kripto para yatırımcılarını da uyaran James kripto para piyasalarının yüksek risk taşıdığını ifade etti.

Yatırımcıları korumak adına “açgözlü endüstri oyuncularına” nefes aldırmayacağını belirten James yatırımcılara şu uyarılarda bulundu.

“Tüm yatırımcılar kripto para birimlerine yatırım yaparken son derece dikkatli davranmalıdır. Kripto para birimleri, kazanç sağlayabildikleri kadar hızlı bir şekilde yıkıcı kayıplara neden olabilecek yüksek riskli, istikrarsız yatırımlardır.

Yasayı ihlal eden kişilere karşı işlem yapmaktan çekinmeyeceğiz. Geçen hafta hem Bitfinex hem de Tether’in New York’taki yasa dışı faaliyetlerine son verdik. Bugün tüm sektöre kurallara göre oynamadığınız taktirde sizi kapatacağımıza dair net bir mesaj gönderiyoruz. “

Başsavcılığın yaptığı açıklamada Tether ile ilgili karşılıksız para USDT basma iddialarını yenilemesi de dikkat çekti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ferhat

5 liradan aldığımız doları 7.5 tan bozduğumuzda vergi alıyor musunuz da 40binden aldığım btc yi 50bin dolardan sattığım için vergi talep edeceksiniz?

Girilmez

Bu kadar insan para yatırmış zor kapatirisiniz


Başa dön tuşu