AnalizBitcoin

Nexo CEO’su Bitcoin İçin Beklenen Boğa Döngüsünün Kapıda Olduğunu İddia Etti! Hedef 50 bin Dolar!

Nexo’nun kurucu CEO’su Antoni Trenchev, Bitcoin'in kısa bir süre sonra beklenen yükselişi göstereceğini iddia etti.

Kimi analistlere göre Bitcoin’i bekleyen boğa döngüsü için sayılı günler var. Haberimizin yazıldığı an itibarı ile 9.300 dolardan işlem gören BTC için beklenen yükselişin kapıda olduğunu iddia eden Nexo’nun kurucu CEO’su Antoni Trenchev, birkaç aylık kısa bir süre içerisinde 50 bin dolarlık seviyenin görüleceğini öngörüyor.

Bireysel ve kurumsal yatırımcıların bir süredir Bitcoin’e hücum ettiğini dile getiren Trenchev, Nexo platformunda aylık bazda çift haneli büyüme yüzdelerinin görüldüğünü ve özellikle kurumsal yatırımcıların yeni bir boğa koşusu için tetikleyici bir unsur olacağını belirtti. Özellikle Paul Tudor Jones’un onayı ve bazı büyük yatırımcıların BTC’ye büyük oranda yatırım yaptığını açıklamasının ardından daha öncesinde Bitcoin’le hiç alakası olmayan kurumların bile ünlü kripto para birimiyle ilgilenmeye başladıklarını ve BTC’ye olan bu ilginin her geçen gün arttığını ifade etti.

Bitcoin’in hemen hemen her pazardan daha iyi bir performans gösterdiğinin altını çizen Trenchev, ünlü kripto değerin altından bile daha iyi performans göstererek güzel bir yükseliş kaydettiğini belirtti ve yıl sonuna kadar 50 bin dolar seviyesinin görüleceği iddiasının arkasında olduğunu ifade etti. Trenchev’e göre söz konusu fiyat tahmini birçok çevre tarafından son derece cesur görülebilir. Ancak Trenchev, Bitcoin’in sağlam temellere dayandığını ve güçlü bir ivmeye sahip olduğuna inanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu