bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerNFT'de Komşu Olma Çılgınlığı!

NFT’de Komşu Olma Çılgınlığı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Teknoloji dünyasında sağlam adımlarla ilerleyen Metaverse her geçen gün yeni bir girişimle karşımıza çıkıyor ve bundan sonraki süreçte de adından çok daha fazla söz ettireceğe benziyor.

Teknolojik konulara merakıyla tanınan ve son dönemde NFT’lere merak salan Amerikalı rapçi Snoop Dogg, bilindiği gibi bir süre önce The Sandbox Metaverse’de sanal bir köşk inşa etmeye başlamıştı.

İlgili Haber
Ünlü Rapçi Sandbox'da Köşk İnşa Etmeye Başladı!

Efsanevi rapçi, oyundaki malikanesini yeniden inşa ederek hayranlarına sanal komşusu olma şansı verdi ve tabiri caize tam bir NFT yarışı başlatmış oldu.

“P-Ape” adlı bir kullanıcı Snoopverse LAND satışında sunulan üç mülkten birini satın alarak Snoop Dogg’un sanal mülkünün yanında bir yer satın aldı. P-Ape, Snoop Dogg’a komşu olabilmek için Ethereum tabanlı oyunun yerel tokenlarında 458.038 dolara eşdeğer olan 70.903.8222 SAND ödedi.

Snoop Dogg, yeni komşusunun ödediği yüklü bedele Twitter’dan yanıt verdi: “Komşum olur muydun?”

Snoop Dogg Sandbox’a İnanıyor!

Eylül ayında yaptığı açıklamada “Hayranlarla bağlantı kurmanın yeni yollarını her zaman arıyorum ve Sandbox’ta oluşturduğumuz şey sanal takılmaların, NFT düşüşlerinin ve özel konserlerin geleceğidir.” diyen Snoop Dogg, Sandbox’a olan inancını dile getirmiş ve bundan sonraki süreçte de yeni projeleri desteklediğinin sinyalini vermişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları