Kripto HaberleriBlockchainÜnlü Rapçi Sandbox'da Köşk İnşa Etmeye Başladı!

Ünlü Rapçi Sandbox’da Köşk İnşa Etmeye Başladı!

Takip et

Son zamanların en popüler teknolojilerinden olan Metaverse alnında her gün bir yenilik ortaya çıkıyor.

NFT’lere olan ilgisi ve desteği ile bilinen Amerikalı rapçi Snoop Dogg, The Sandbox Metaverse’de sanal bir köşk inşa etmeye başladı.

Gerçek adı Cozomo de Medici olan ünlü rapçi gibi Metaverse sanal dünyasında bir kişi sanal bir mülke, araziye veya gayrimenkule sahip olabilirken kişisel bir ev bile geliştirebiliyor.

En popüler Metaverse devi olan The Sandbox Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 122 normal arazi, 67 premium arazi ve rapçi Snoop Dogg’un sanal gayrimenkulüne benzeyen 3 estate’in açık arttırmasının 2 Aralık’ta gerçekleşecek olan ilk etabını açıkladı.

Sandbox’daki arazi sahipleri ve ünlü rapçi Snoop Dogg Metaverse içinde yer alan ve çoklu bir etkinlik olan Snoopverse’e katılabilecek.

Arazi sahipleri, konserler ve etkinlikler aracılığıyla sosyal etkileşimim mümkün olduğu Snoopverse’deki oyunlarda NFT’ler toplayabileceği gibi KUM tokeni de kazanabilecekler.

Geçtiğimiz günlerde Sandbox’da oluşturulmuş ve gezinilebilir bir geminin NFT’sinin OpenSea sitesinde 149 ETH yani yaklaşık olarak 650.000 $’a satılması çok konuşulmuştu.

Snoop Dog dışında sanal dünyaya ilgi duyan Adidas ve Binance gibi dev isimler de The Sandbox’dan arazi satın aldı.

Metaverse devi Sandbox’daki araziler yüksek talep görmeye devam ediyor ve piyasadaki en ucuz araziler 1790 SAND’dan (11 bin 921$) satılıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları