HaberlerKripto ParaNFT

NFT’leri Sevmiyorsanız Bu Araç Hoşunuza Gidebilir! “NFTBlocker”

Geliştirici aracın NFT profil resmi kullananları engellemek için uyarlandığını belirtti.

Twitter’ın beklenen NFT desteğinin eklendiği kısa süre önce açıklanmıştı. NFT teknolojisini destekleyenler bu habere sevinirken NFT’leri sevmeyenler NFT teknolojisinden uzak durmak adına yeni yollar aramaya başladı.

İlgili Haber
SICAK GELİŞME: Twitter, NFT Entegrasyonunu Başlattı!

25 milyondan fazla kullanıcısı bulunan, yazılım geliştirme ve bu konuda işbirliği yapma imkanı sağlayan GitHub’da Mcclure isimli geliştirici NFT’leri sevmeyen kişilerin Twitter’da NFT kullanıcılarını otomatik olarak engellemeyi sağlayan bir yöntem geliştirdi.

Twitter’da NFT kullanıcılarını engelleyen bir Google Chrome ve Firefox eklentisi olan bu yöntem “NFTBlocker” olarak adlandırılıyor.

Geliştirici, NFTBlocker uygulamasının herkesi tek bir sayfada engelleyen Twitter Blok Zinciri adlı bir eklentiden yola çıkarak bulunduğunu ve sadece NFT profil resmi kullananları engellemek için uyarlandığını belirtti.

Geliştirici ayrıca NFTBlocker’ın Twitter kullanıcısının “NFT bloğunu çalıştır” düğmesine basması halinde aktif olacağını ve rahatsız edici olarak nitelendirdiği NFT’leri kullanan herkesi engelleyeceğini söyledi.

GitHub adresinde NFTBlocker uygulamasının açıklamasında NFT’leri yatırım dolandırıcılığı olarak gördüğünü söyleyen geliştirici, Twitter kullanıcılarının NFT’leri engellemek istemesi için üç neden ortaya koydu:

“İlk neden: NFT’ler küresel ısınmaya büyük ölçüde katkı sağlıyor.

İkinci neden: NFT pazarı dolandırıcılık ve sanat hırsızlığıyla dolu.

Üçüncü neden: NFT kullanıcılarının etrafta olması bile rahatsız edici.”

Geliştirici son olarak ” NFT kullanıcılarını engellemek Twitter’ı daha iyi hale getiriyor.” diyerek NFT teknolojisine karşı olan katı duruşunu yineledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu