Kripto HaberleriNFTSICAK GELİŞME: Twitter, NFT Entegrasyonunu Başlattı!

SICAK GELİŞME: Twitter, NFT Entegrasyonunu Başlattı!

Takip et

NFT‘ler şüphesiz kripto para sektörünün son dönemdeki en popüler furyalarından birisi oldu. Facebook veya yeni adıyla Meta ve Instagram gibi sosyal medya devlerinin haberinden sonra şimdi ise bir diğer dev Twitter’dan haber geldi. Twitter, bir süredir beklenen NFT entegrasyonunu başlatıyor.

İlgili Haber
NFT'ler Facebook Ve Instagram'da Satılabilecek!

Twitter’a Beklenen NFT Desteği Geldi

NFT tabanlı profil fotoğrafları şimdiden Twitter’a gelmeye başladı. Twitter Blue isimli Twitter’ın abonelik hizmeti, bu seçeneği bugünden itibaren sunmaya başladıklarını ortaya koydu. Bunun nasıl yapılacağı ise Twitter Blue hesabı tarafından her aşamasıyla anlatıldı.

Yapılan açıklamaya göre Twitter üzerinde NFT’lerin profil fotoğrafı olarak kullanılması hizmeti, OpenSea’nin API’si sayesinde gerçekleştirilecek. Kullanıcıların Coinbase Wallet, MetaMask, Rainbow, Argent, Trust ve Ledger Live cüzdanlarındaki NFT’leri bunun için kullanılabilecek.

Bu sayede kullanıcılar artık direkt olarak cüzdanlarındaki NFT’yi Twitter’da onaylı profil fotoğrafı olarak kullanabilecek. Twitter söz konusu cüzdanlarla etkileşim içerisinde olacak olsa da konu hakkında yapılan açıklamada cüzdandan asla fon akışı istenmeyeceği veya kullanıcı cüzdanına erişim istenmeyeceği vurgulandı. Bu da olası dolandırıcılık durumlarının önüne geçmek için yapılan bir uyarı gibi gözüküyor. Şu an için bu hizmeti kullananlar Twitter’ın iOS uygulaması üzerinden NFT’lerini profil fotoğrafı olarak seçebilecek.

NFT profil fotoğrafının yer alacağı profilde direkt olarak NFT’nin arkasındaki isim, bunun özellikleri veya ağı gibi ek bilgiler de görülebilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları