bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerNorveç: Yeni yasalar uygulanacak

Norveç: Yeni yasalar uygulanacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Norveç Finansal Gözetim Otoritesi, aldığı karar ile birlikte yeni kararların acil olarak uygulanması konusunda kesin karara vardıklarını ve bu acil uygulanması gereken kararların en geç 15 Ocak 2019 tarihine kadar uygulanmasını istediklerini resmi açıklama ile açıkladı. Depolama şirketleri ve kripto para borsaları için Norveç Finansal Gözetim Otoritesi tarafından özel olarak yapılan incelemeler sonucunda kara para aklama ve diğer bazı kritik düzeydeki problemleri ve sorunları gidermek üzere alınan kararların ülkede birçok problemi çözmesi ve kara para aklama konularında endişeleri giderecek olduğu açıklandı.

Daha önce karar alınacağı iddia edilmişti

Norveç Finansal Gözetim Otoritesi’nin kısa süre önce ülkede kara para aklama konusunda yaşanan kripto para problemlerini hedef alacak olduğu ve sorunları giderecek olduğu açıklanmıştı. Norveç’te kripto para kullanan insan sayısı az olmasına rağmen, ülke ekonomik olarak çok iyi ekonomik duruma sahip olduğundan vatandaşları kripto para yatırımları konusunu sık sık değerlendiriyor ve birçok Norveçli gelecekte Bitcoin sahibi olacağını araştırmalarda belirterek, gelecekte kripto para sahibi olacakları mesajını veriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları