bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinNorwegian Air: Bitcoin'i Ödeme Yöntemi Olarak Ekleyeceğiz

Norwegian Air: Bitcoin’i Ödeme Yöntemi Olarak Ekleyeceğiz

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Norwegian Air yetkilisi tarafından yapılan açıklamada kripto para birimi ile ödeme seçeneğinin kısa süre içerisinde bir ödeme seçeneği arasına eklenmesi için tüm çalışmaların devam ettiğini açıkladı. Kripto para birimi ile ödeme seçeneği son yıllarda giderek daha popüler olurken, havayolu şirketleri henüz ödeme seçenekleri arasına Bitcoin ile ödeme seçeneğini eklemedi.

Bitcoin ile ödeme seçeneği konusunda Norwegian Air çalışmalarına devam edecek olsa da kısa süre içerisinde bunu başarması ve yaygınlaştırması biraz zaman alabilir. Bu nedenle hemen Bitcoin ile ödeme seçeneğinin eklenmesini beklememek ve en az birkaç ay sonra bu ödeme seçeneğinin eklenebileceğini beklemek gerek.

Havayolları Bitcoin ile ödeme seçeneği ekleyecek olsa da kimlik verileri açık olacak. Bir başkası sizin adınıza bilet alsa o kişi bilinmeyecek ancak sizin adınıza yapılacak olan Bitcoin ödemesi yine sizin adınıza bilet kesilmesine izin verecek. Bitcoin ile ödeme seçeneklerinin daha farklı havayolları tarafından bir seçenek olarak eklenmesi de yatırımcılar açısından sevinç verici bir gelişme olacaktır. Bitcoin ile ödeme seçeneği sunan Türk şirketleri de gelecekte görebiliriz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları