Kripto HaberleriHaberlerNouriel Roubini'den yeni açıklamalar

Nouriel Roubini’den yeni açıklamalar

Takip et

Nouriel Roubini, kripto paraların kötülüklerin anası olduğunu savundu ve kripto para sahibi olanların bu kötülüğe ortak oldukları açıklamasında bulundu. Açıklamalarında, kripto paraların kötülüklerin anası olduğunun, bunun nedenlerinin ise dolandırıcılık ve benzeri şantaj vakalarında sık kullanılıyor olması ve bu dolandırıcıların asla yakalanmıyor olmasının arkasında çok büyük önemi olduğunu açıkladı. Açıklamalarında sık sık kripto paraları eleştiren ve eleştirileri ile gündeme gelen Nouriel Roubini, bu konuda yaptığı açıklamalarda sık sık Bitcoin veya tüm altcoinleri hedef alıyor, hedef aldığı kripto paralardan dolayı da zaman zaman yatırımcılar tarafından tepki görüyordu.

Bitcoin’i eleştiriyor

Nouriel Roubini, sık sık Bitcoin’i eleştiriyor olmasının ötesinde, eleştirilerinde zaman zaman haklı ifadeler kullanabiliyor. Kripto paralar hakkında yapılan olumlu ve olumsuz eleştirilerin tamamına yakını tepki görmesine rağmen, bu tepkiler çoğu zaman kripto paraların fiyatını düşürdüğü ve çok gereksiz olduğu konusunda eleştiriliyor. Yatırımcıların büyük bir kısmın göre ise eleştirilerin haksız olmasının nedeni Bitcoin dahil tüm altcoinlerin yükselmesinin engellenmesi konusunda olmasından dolayı ortaya atılıyor ve iddia ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları