Ana SayfaAltcoinNSA Muhbiri Edward Snowden'den İki Kripto Paraya Yönelik Açıklama!

NSA Muhbiri Edward Snowden’den İki Kripto Paraya Yönelik Açıklama!

Takip et

NSA’in ünlü muhbiri Edward Snowden, son zamanlarda kripto para sektörüne yönelik ciddi bir ilgi sergilemekte. Snowden’in kripto para birimlerine olan ilgisi aslında NSA hakkında gizli bilgileri yayınlamak için gereken sunucuyu Bitcoin ile satın almak zorunda olduğu dönemden geliyor.

Snowden bunun devamında ise ciddi kripto para yatırımları yapması ile tanınmakta.

SHIB ve DOGE Yatırımına Dikkat

38 yaşındaki siber güvenlik uzmanı, Dogecoin ve Shiba Inu gibi kripto para birimlerine ise asla alışamadığını ifade etti. Bunların sadece espri anlayışı kötü olanlara yönelik kripto paralar olduğunu vurgulayan Snowden, birçok kişinin bunları gerçek bir yatırım sanarak para harcadığını vurguladı.

Bu durumun endişe verici olduğunun altını çizen Snowden, finansal olarak birçok kişinin bundan zarar edeceğinin altını çizdi.

Dogecoin’in kurucusu olan Shibetoshi Nakamoto’nun yardımına koşan ancak yine de DOGE yatırımına ilgi duymadığını belirten Snowden, bunda ise kurucunun bir suçunun olmadığını ifade etti.

Köpek odaklı kripto para birimlerine sadece şaka olarak bakan ve ciddi yatırım yapmayanlara saygı duyduğunu ifade eden Snowden, yine de bunlara ciddi yatırım yapanları bir kere daha uyardı.

Snowden’in daha önce attığı uyarı niteliğindeki bir tweetinden sonra ise SHIB fiyatının yaklaşık %35 değer kaybı yaşadığı biliniyor ve değer kaybı hala bütün hızıyla devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları