binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinNvidia Boğası Analist, Bitcoin Fiyat Tahminini Açıkladı

Nvidia Boğası Analist, Bitcoin Fiyat Tahminini Açıkladı

Nvidia hakkındaki boğa açıklamalarıyla tanınan bir analist, katıldığı programda Bitcoin fiyat tahmininde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yapay zeka yatırımcılığının tanınmış isimlerinden ve IO Fund’ın baş teknoloji analisti Beth Kendick, kısa süre önce verdiği bir röportajda Nvidia’daki yükseliş duruşunu yineledi ve Bitcoin’in fiyat gidişatına ilişkin cesur bir tahminde bulundu.

Dalgalanma dönemlerinde bile Nvidia’ya olan sarsılmaz inancıyla tanınan Kendick, şimdi dikkatini kripto para piyasasına çevirdi.

Bitcoin ile ilgili olarak Kendick, BTC’nin firmasının portföyündeki üçüncü en büyük pozisyon olduğunu açıkladı. Bitcoin’in son dönemdeki yükselişi ve 63.000 doları aşmasıyla birlikte Kendick, bu seviyenin ötesine geçilmesinin BTC’nin minimum 100.000 dolara ulaştırabileceğine inanıyor ki bu daha önce katıldığı programda da dile getirdiği bir tahmindi.

İlgili Haber  Büyük Bitcoin Rallisinin Ardından El Salvador Başkanı Nayib Bukele'den Zafer Konuşması: Kârını ve Satıp Satmayacağını Açıkladı

Nvidia hisselerinin toplamda bu kadar yüksek işlem görmesinin en önemli nedeni, geçen yıl yapay zeka (AI) destekli fiyat hareketleri. Bu yıl %61 yükselen hisse senedi, 2023’teki %240’lık yükselişine yenilerini ekledi. Şirket hisseleri son üç yılda %481 oranında yükseldi. Mevcut durumda ABD’nin en büyük şirketi Microsoft olsa da Nvidia bu tahtı hedefine almış gibi gözüküyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail