Kripto Para

Nvidia madencilik sayesinde tekrar kazanacak!

Nvidia ile ilgili FactSec isimli firmanın yaptığı araştırma ve analizler 3. çeyrekte Nvidia yöneticilerinin şirketin kar elde ettiğini açıklayacak olduğunu ifade etti. Kripto para madenciliği için gerekli olan en iyi ekran kartlarını üreten ve ekran kartı üretimi konusunda dünyanın en iyisi olan Nvidia, bu sene içerisinde ve geçtiğimiz sene milyonlarca farklı ekran kartı satışı yapmıştı.

Bu satışlar sayesinde daha da fazla artan talep dolayısı ile elinde ekran kartı kalmayan şirket, ekran kartı üretimini kat be kat arttırmış ama olası bir madencilik düşüşü konusunda da hazırlıklı olacak olduklarını açıklamıştı.

Nvidia karlılık oranlarını arttırdı

Nvidia madencilik sayesinde daha fazla karlılık açıklayacak olurken, madencilik ekipmanlarının hala en üst düzeyde satış yapıyor olması ve sürekli olarak artan madencilik talebinin durmak bilmiyor olması dolayısı ile kripto para madenciliğinin şirkete daha fazla satış, hali ile daha fazla kazanç sağlaması bekleniyor. Nvidia’nın beklentisinin ise gelecekte bu satışların düşebilecek olduğu ve buna karşı üretim mekanizması aşamasının hazırlıklı olması gerektiği yönünde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu