Bitcoin

“O Konuşursa Vardır Bir Bildiği” Diye Biliniyor: Bitcoin Fiyatında 18.000 Dolar…

Bitcoin fiyatındaki düşüş eğilimi yerini yükselişe bıraktı ama başarılı analist ne düşünüyor?

DonAlt isimli kripto para birimi analisti son dönemde Bitcoin fiyatındaki gelişmeleri değerlendirdi. Daha önce 3 kez tahmininde doğru isabet ettiren DonAlt, bugün için Bitcoin fiyatında beklentisinin olumlu olduğunu açıkladı. Çok sayıda yatırımcının görüş ve tavsiyelerine önem verdiği DonAlt, Bitcoin için endişe edilmemesini, bu dönemde 18.000 dolar seviyesinin üzerinde olduğu sürece Bitcoin’in güçlü kalmayı sürdüreceğini açıkladı.

Bitcoin fiyatının kısa süre içerisinde 20.000 doları görüp görmeyeceği hakkında açıklama yapmayan başarılı analist, 18.000 doların herkes için önemli seviye olduğunu, 18 bin dolar üzerinde olduğu sürece Bitcoin’in “güçlü kalmaya” devam edeceğini açıkladı.

19.400 Dolardan Alıcı Arıyor

Bu sabah saatlerinde 19.400 dolar fiyatla alıcı arayan Bitcoin’in kısa süre içerisinde yaşadığı düşüşleri geri toparladığı görülüyor. Ancak hâlâ 19.800 dolarlı seviyelere 2. kez yükselebilmiş olmaması yatırımcıların aklında soru işaretleri yaratıyor.

*Yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu