BitcoinHaberlerKripto ParaShiba Inu

Ödeme Şirketi Sistemlerine Bitcoin’in Yanında Bu Meme Tokeni Ekledi!

Ödeme şirketi PayRange otomatlarına kripto para ödeme özelliği ekledi.

Kripto paraların benimsenme ve kullanım oranının artması ödeme şirketlerini de bu alanda adım atmaya itiyor.

Bu konuda son hamle KuzeyBatı Pasifik merkezli ödeme şirketi PayRange’den geldi.

Kuzey Amerika’daki 350 şehir ve kasabada 500.000’den fazla otomata sahip olan ödeme şirketi PayRange, kripto para birimleri ile ödeme kabul etme özelliğini otomatlarına eklediğini duyurdu.

Şirket, kripto para birimleri yanında Starbucks, Walmart, Home Depot, Lowes ve Apple gibi yüzlerce popüler mağazanın hediye kartlarını da kabul etmeye başlayacaklarını da açıkladı.

PayRange kripto para ödemeleri için dünyaca ünlü kripto para borsası Coinbase ile anlaştı.

Müşteriler kripto para birimleri ile ödeme yapmak için PayRange uygulanası üzerinden Coinabase hesaplarına girerek Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Shıba Inu (SHIB) gibi birçok kripto para birimlerini kullanarak ödeme işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Yeni eklenen özellikler ile ilgili açıklama yapan PayRange’ın kurucusu ve CEO’su Paresh Patel şunları söyledi:

“Bu güne kadar tüketicilerin makinelere ödeme yapma yeteneği her zaman satışları sınırladı ve tüketicilerde büyük bir hayal kırıklığına neden oldu.

Bu bağlamda PayRange uygulamasına kripto para birimleri ile ödeme gibi daha fazla ödeme kaynağı ekleyerek, tüketicilere yalnızca daha fazla seçenek ve istedikleri şekilde ödeme yapma özgürlüğü sağlıyoruz.”

PayRange dışında başka bir ödeme şirketi BitPay de kripto para ödemeleri konusunda hızlı hareket ediyor. Zira SligTV, Newegg ve Twich gibi büyük şirketler BitPay üzerinden popüler mem tokeni Shıba Inu (SHIB) ile ödemeleri kabul ediyor.

İlgili Haber
Dev Şirketten Shiba Inu Yatırımcılarını Heyecanlandıran Paylaşım!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu