HaberlerShiba Inu

Dev Şirketten Shiba Inu Yatırımcılarını Heyecanlandıran Paylaşım!

Shiba Inu kurumsal şirketler tarafından benimsenmeye devam ediyor.

Çevrimiçi elektronik perakendecisi Newegg şirketi, Twitter hesabından Shiba Inu (SHIB) topluluğunu heyecanlandıran bir twit attı.

Newegg yaptığı paylaşımda son zamanların popüler mem tokeni Shiba Inu’nun geliştiricisi Shytoshi Kusama’yı ve resmi Twitter hesabını etiketleyerek “Bize DM’dem ulaşın, bir sorum var” yazdı.

Paylaşımı gören SHIB topluluğu, Newegg şirketi tarafından SHIB’i bir ödeme seçeneği olarak ekleyebileceğini düşünmeye başladı.

SHIB’i ödeme seçeneği olarak ekleyip eklemeyeceği sorulan Newegg şirketinden henüz konu ile ilgili bir açıklama gelmedi.

2014 yılında dünyada Bitcoin’i ilk benimseyen perakendecilerden olan Newegg şirketi geçtiğimiz Nisan ayında Dogecoin’i ödeme seçeneği olarak eklemişti.

ABD merkezli Newegg, Bitcoin ve Dogecoin dışında Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Wrapped BTC, Dai ve stabilcoinlerden dört tanesini (BUSD, USDC, GUSD ve PAX) ödeme yöntemi olarak kabul ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Shiba için çok büyük etkisi olamaz diye düşünüyorum fakat şuan shiba haber bazlı yükselişe geçebilir biraz da olsa

Delta

Niye düşünmüyorsun


Başa dön tuşu