Sponsorlu

OKEx, CHZ’nin Listelenmesini 150.000$ + 10.000$’lık Ödül Havuzu Çekilişleriye Kutluyor!

Türkiye’de 2019 yılından bu yana faaliyet gösteren ve Türk kullanıcılar tarafından büyük ilgi toplayan, dünyanın en geniş opsiyonlu lider kripto para borsası OKEx, CHZ topluluk üyeleri için Initial Public Offering (IFO) ile 150.000$ değerinde GAL ve TRA Fan Token’ları hediye ediyor. Kullanıcılar OKEx’e CHZ yatırdığında veya takas ettiğinde, 150.000$’lık ödül havuzundan fan token’larını paylaşmak için çekilişe katılmaya hak kazanacaklar.

Kampanya 3 Mart saat 13:00’te başlayıp, 10 Mart saat 13:00’te bitecek.

Katılmak için tıklayın

CHILIZ (CHZ) Hakkında

Chiliz (CHZ), 2018’de Alexandre Dreyfus ve arkadaşları tarafından piyasa sürülen spor ve e-spor alanında kulüpler ve taraftarları arasında ödüle dayalı etkileşim kurmayı hedefleyen sosyal platform socio.com‘un hizmet token’ıdır.

Chiliz ile kulübün forma ve ürünlerinin tasarımlarından en iyi oyuncunun kim seçileceğine ve hazırlık maçlarının yerlerine kadar pek çok konuda taraftarlar söz sahibi olabiliyor.

Futbol kulüplerinden, Barcelona, Juventus, Roma, Galatasaray, Trabzonspor’un haricinde, e-spor takımlarından Natus Vincere, Team Alliance ve diğer birçok kulüple işbirliği yapmaktadır.

$150.000 Fan Token Ödül Havuzu

75.000 $ değerinde GAL (Chiliz Blockchain’ine  dayalı Galatasaray Futbol Kulübü Fan Token’ı)

75.000 $ değerinde TRA (Trabzonspor Futbol Kulübü Fan Token’ı)

Kampanya Detayları

  1. Kampanya süresi boyunca, 2.000 CHZ veya daha fazla para yatıran tüm OKEx kullanıcıları, çekilişe katılmak için bir şans elde edebilir.
  2. OKEx’te 200 USDT veya daha fazla işlem yapan yeni kullanıcılar, çekilişe girmek için bir şans elde edebilir.
  3. Çekiliş için uygun olan mevcut ve yeni kayıtlar, toplam 150.000$ fan token’ını aralarında paylaşacak.
  4. Her hesabın çekilişe katılmak için en fazla 5 hakkı vardır.

Ödül Havuzu Paylaşım Detayları

BONUS: Yeni Kullanıcı Davet Et 10.000$’lık Ödül Havuzundan Fan Token Kazan

OKEx kullanıcıları, CHZ yatıran veya ticaretini yapan yeni bir kullanıcıyı davet ettikten sonra 5 $ fan token yönlendirme ödülü alabilirler. Her kullanıcı, en fazla 10 kullanıcı davet ederek ödülleri almaya hak kazanır. 10.000 $’lık bir fan token ödül havuzu dağıtılacak. İlk gelen, kazanır!

Not

  1. Katılımcıların ilgili kampanyaya katılmak için bu sayfadan “Kaydol” butonuna tıklamaları gerekmektedir.
  2. Ödüller, çekilişten sonraki 7 iş günü içinde dağıtılacaktır.
  3. Kampanya 2 (Yeni Kullanıcı Daveti için 10.000$ Ödül Havuzu Çekilişi) için ödüller, kampanyanın sona ermesinden sonra 10 iş günü içinde dağıtılacaktır.
  4. Alt hesaplar bu kampanyaya katılamaz.
  5. OKEx, hesapları diskalifiye etme ve hile için ödülleri alıkoyma hakkını saklı tutar.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu