Kripto HaberleriHaberlerOKLink Yeni Açıklama Yaptı

OKLink Yeni Açıklama Yaptı

Takip et

Malta merkezli önde gelen kripto para birimi borsalarından biri olan OKEx, USDK adında kendi istikrarlı parasını piyasaya sürdü. Stablecoin (sabit fiyatlı coin), OKLink tarafından verilecek ve ABD Doları karşısında 1:1 oranda sabit bir fiyat ile işlem görecek. Son zamanlarda, sabit para piyasasına giren borsa sayısı önemli ölçüde artmakla beraber sabit para arenasına giren borsalardan bazıları Bitfinex, Gemini ve Circle’dir.

Bu konuda son açıklama da Binance’den gelmişti.

İlgili Haber
Binance CEO'su Stablecoin'e değindi

USDK, Ethereum protokolüne dayanan bir ERC-20 belirtecidir. Kripto para birimi olan OKLink ve Prime Trust ile işbirliği içinde geliştiriliyor. OKLink ayrıca 2 Haziran’da da bu konuyu Twitter’dan dünyaya duyurdu;

Leap Holdings Group Limited (http://1499.HK) bugün resmi olarak yan kuruluşu olan OKLink Fintech Limited (OKLink) ile USDK işini planlamak üzere Prime Trust, LLC (Prime Trust) ile anlaşma imzaladığını duyurdu.

Şirket ayrıca yeni istikrarlı kripto para projesinin çeşitli yönlerini ayrıntılandıran bir blog yazısı yayınladı. USDK sabit para 11 işlem çiftine sahip olacak ve bu para 3 Haziran’da sahneye (piyasaya) sürülecek. Belirteç, saat 7: 00’deki UTC’de halka açık olacak ve şirket ayrıca alım satım konusunda bazı yeni kararları olduğunu açıkladı.

11 işlem çifti arasında BTC / USDK, LTC / USDK, ETH / USDK, OKB / USDK, ETC / USDK, BCH / USDK, EOS / USDK, XRP / USDK, TRX / USDK, BSV / USDK ve USDT / USDK bulunuyor. Ticaret seçenekleri bolluğu tüccarların daha fazla seçeneğe sahip olmasını sağlamakla sınırlı kalmıyor. Beraberinde birçok tercih yapacak tüccarı getiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları