binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinOnchain Verilerine Göre Balinalar, Bu Altcoinden Biriktirmeye Başladı!

Onchain Verilerine Göre Balinalar, Bu Altcoinden Biriktirmeye Başladı!

Kripto para onchain verileri, balina cüzdanlarının bu altcoinden önemli miktarlarda biriktirdiğini ortaya koydu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Litecoin (LTC) balinaları geçtiğimiz ay boyunca büyük bir birikim çılgınlığına girişti. Bu birikim, özellikle son günlerdeki net girişler nedeniyle yatırımcıların ve analistlerin dikkatini çekti.

Litecoin (LTC) Balinaları Harekete Geçti

Litecoin balina adresleri yalnızca son 30 gün içinde 2.751.633 LTC biriktirdi. Balina adreslerine 900.000 LTC’nin üzerinde net girişin yaşandığı 10 Mayıs’ta bu hareketlilik zirveye ulaştı.

Bu birikim seviyesi, Litecoin ekosisteminde önemli bir değişim anlamına gelebilir ve büyük sahipler arasında artan güveni gösterir.

Özellikle 10 Mayıs’taki 900.000 LTC’nin üzerindeki tek günlük net giriş dikkat çekicidir. Bu, Şubat ayından bu yana en yüksek günlük balina adresi birikimine işaret ediyor ve balina davranışında büyük bir değişime işaret ediyor.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası OKX, Yatırım Yaptığı Son Projeyi Açıkladı!

Balinalar, belirli bir kripto paranın büyük sahiplerini ifade eder. Litecoin söz konusu olduğunda, bu büyük oyuncuların son birikimi, muhtemelen gelecekteki fiyat hareketlerini öngörerek veya piyasadaki gelişmelere tepki vererek potansiyel stratejik konumlanmaya işaret ediyor olabilir.

Bildirildiği üzere, Litecoin ağı başlangıcından bu yana 245 milyondan fazla işlem gerçekleştirmiştir ve bu işlemlerin 39 milyonu yalnızca 2024 yılında gerçekleşmiştir.

Balinalar, Litecoin’in yaklaşan gelişmelerinden faydalanmak için kendilerini konumlandırıyor olabilir.

Piyasaya duyulan güven arttıkça, büyük sahipler Litecoin gibi yerleşik kripto paralardaki pozisyonlarını artırabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail